YFF18AC1H222MT0Y0N
TDK Corporation
Prodotto No:
YFF18AC1H222MT0Y0N
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
AUTOMOTIVE GRADE FEED THROUGH FI
In magazzino : 10838
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insertion Loss 30dB @ 90MHz ~ 3GHz
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50V
Thread Size -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient -
Height (Max) 0.028" (0.70mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series YFF-AC
Package / Case 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Mfr TDK Corporation
Capacitance 2200 pF
Package Tape & Reel (TR)
Current 1 A