Casa / Crystals / YG18M43200S420
minImg
YG18M43200S420
TGS
Prodotto No:
YG18M43200S420
Descrizione:
CRYSTALS 18.432MHZ 20PPM 20PF SM
Guida per l'utente
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.098" (2.50mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Mfr TGS
Frequency 18.432 MHz