Casa / Crystals / YG25M00000S430
minImg
YG25M00000S430
TGS
Prodotto No:
YG25M00000S430
Descrizione:
CRYSTALS 25.0MHZ 20PPM 30PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 30pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.098" (2.50mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Mfr TGS
Frequency 25 MHz