YK4410303000G
Amphenol Anytek
Prodotto No:
YK4410303000G
Descrizione:
CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.374"
In magazzino : 1072
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 115°C
Voltage Rating 300V
Color Black
Current Rating (Amps) 30A
Terminal Screw Material Steel
Mounting Type Through Hole
Wire Gauge 10-22 AWG
Bottom Termination PC Pin
Series YK441
Terminal Screw Finish Zinc
Mfr Amphenol Anytek
Pitch 0.374" (9.50mm)