YK5052413000G
Amphenol Anytek
Prodotto No:
YK5052413000G
Descrizione:
CONN BARRIER STRP 24CIRC 0.374"
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 115°C
Voltage Rating 300V
Color Black
Current Rating (Amps) 20A
Mfr Amphenol Anytek
Pitch 0.374" (9.50mm)