YK5112203000G
Amphenol Anytek
Prodotto No:
YK5112203000G
Descrizione:
CONN BARRIER STRP 22CIRC 0.374"
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 115°C
Voltage Rating 300V
Color Black
Current Rating (Amps) 30A
Terminal Screw Material Steel
Mounting Type Through Hole
Wire Gauge 10-22 AWG
Bottom Termination PC Pin
Series YK511
Terminal Screw Finish Nickel
Mfr Amphenol Anytek
Pitch 0.374" (9.50mm)