YK6611813000G
Amphenol Anytek
Prodotto No:
YK6611813000G
Descrizione:
CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.3"
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 115°C
Voltage Rating 300V
Color Black
Current Rating (Amps) 15A
Mfr Amphenol Anytek
Pitch 0.300" (7.62mm)