Casa / Oscillators / YN4024M00033T1521030
minImg
YN4024M00033T1521030
Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd.
Prodotto No:
YN4024M00033T1521030
Descrizione:
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
In magazzino : 300
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.033" (0.85mm)
Frequency Stability -
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Product Status Active
Ratings -
Series OSC 2016
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd.
Base Resonator Crystal
Frequency 24 MHz