Casa / Crystals / YQ10M00000S420
minImg
YQ10M00000S420
TGS
Prodotto No:
YQ10M00000S420
Produttore:
TGS
Descrizione:
CRYSTALS 10MHZ 30PPM 20PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.146" (3.70mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms
Series CCME
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, J-Lead
Mfr TGS
Frequency 10 MHz