Casa / Crystals / YQ4M915200S420
minImg
YQ4M915200S420
TGS
Prodotto No:
YQ4M915200S420
Produttore:
TGS
Descrizione:
CRYSTAL 4.9152MHz +/-30ppm 20pF
Guida per l'utente
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.146" (3.70mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms
Ratings -
Series CCME
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, J-Lead
Mfr TGS
Frequency 4.9152 MHz