KEMET
Prodotto No:
Z0201C800ASMST
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
FERRITE BEAD 80 OHM 0201 1LN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.209
$0.209
10
$0.1691
$1.691
25
$0.13148
$3.287
50
$0.10887
$5.4435
100
$0.093765
$9.3765
250
$0.07505
$18.7625
500
$0.067526
$33.763
1000
$0.056278
$56.278
5000
$0.052526
$262.63
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 400mOhm |
| Impedance @ Frequency | 80 Ohms @ 100 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Height (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| Series | Z-SMS |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 200mA |
| Mfr | KEMET |
| Filter Type | Signal Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | Z0201C |