KEMET
Prodotto No:
Z0806C251BPWZT
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
FERRITE BEAD 250 OHM 0806 1LN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.2945
$0.2945
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 50mOhm |
| Impedance @ Frequency | 250 Ohms @ 100 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| Series | Z-PWZ |
| Package / Case | 0806 (2016 Metric) |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 2A |
| Mfr | KEMET |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | Z0806C |