KEMET
Prodotto No:
Z1810C162BPWZT
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
FERRITE BEAD 1.6K OHM 1810 1LN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.836
$0.836
10
$0.75145
$7.5145
25
$0.55632
$13.908
50
$0.52877
$26.4385
100
$0.473005
$47.3005
250
$0.445208
$111.302
500
$0.417392
$208.696
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 130mOhm |
| Impedance @ Frequency | 1.6 kOhms @ 100 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.177" L x 0.098" W (4.50mm x 2.50mm) |
| Height (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| Series | Z-PWZ |
| Package / Case | 1810 (4525 Metric) |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 2A |
| Mfr | KEMET |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | Z1810C |