Z34081831000J6DC10
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
Z34081831000J6DC10
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 100 OHM 5W 5% AXIAL
In magazzino : 961
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.295" Dia x 0.709" L (7.50mm x 18.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 Ohms
Series Z300-C
Power (Watts) 5W