Z35092231509J6BC04
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
Z35092231509J6BC04
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 15 OHM 6W 5% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.343" Dia x 0.878" L (8.70mm x 22.30mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 15 Ohms
Series Z300-C
Power (Watts) 6W