Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Prodotto No:
ZD30SC09EA-A
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
BASIC SWITCH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | IP00 |
| Actuator Type | Lever, Straight |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC/DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | 500,000 Cycles |
| Product Status | Obsolete |
| Series | ZD |
| Voltage Rating - DC | 12 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 100,000 Cycles |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Package | Bulk |