ZICM0868P0-1CU
CEL
Prodotto No:
ZICM0868P0-1CU
Produttore:
CEL
Descrizione:
RF TXRX MOD ISM < 1GHZ U.FL SMD
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Current - Transmitting 42mA
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Serial Interfaces -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
RF Family/Standard General ISM < 1GHz
Power - Output 13dBm
Antenna Type Antenna Not Included, U.FL
Series MeshConnect™
Sensitivity -99dBm
Memory Size 64kB Flash, 4kB RAM
Package / Case Module
Data Rate 150kbps
Current - Receiving 24mA
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.5V
Modulation FSK, GFSK, OOK
Mfr CEL
Frequency 868MHz