Panasonic - BSG
Prodotto No:
ZR-6XA/BOEM/L2
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BATTERY PACK ALKALINE 3V AA
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Termination Style | Solder Tab |
| Number of Cells | 2 |
| Battery Cell Size | AA |
| Voltage - Rated | 3 V |
| Size / Dimension | 0.55" L x 0.55" W x 3.94" H (14.0mm x 14.0mm x 100.0mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 45.36 g |
| Rechargeability | No |
| Series | ZR-6XA |
| Capacity | - |
| Note | - |
| Battery Chemistry | Alkaline Manganese Dioxide |
| Mfr | Panasonic - BSG |
| Package | Bulk |
| Structure | Front to Back, 1 Row x 2 Cells |