ZR40401R25STZ
Diodes Incorporated
Prodotto No:
ZR40401R25STZ
Pacchetto:
E-Line (TO-92 compatible)
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
IC VREF SHUNT 1% E-LINE
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Noise - 0.1Hz to 10Hz -
Output Type Fixed
Tolerance ±1%
Current - Output 15 mA
Mounting Type Through Hole
Current - Supply -
Temperature Coefficient 100ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package E-Line (TO-92 compatible)
Reference Type Shunt
Noise - 10Hz to 10kHz 45µVrms
Series -
Current - Cathode 60 µA
Package / Case E-Line-3
Mfr Diodes Incorporated
Voltage - Output (Min/Fixed) 2.5V