USA Sealing
Prodotto No:
ZUSA-HT-4940
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
Reinforced EPDM Tubing - 1/4" ID
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Outer Diameter | 0.500" (12.70mm) |
| Series | - |
| Type | Tubing |
| Length | 50.0' (15.2m) |
| Inner Diameter | 0.250" (6.35mm) |
| Color | - |
| Mfr | USA Sealing |
| Features | Polyester Braid Reinforced, Weather Resistant |
| Material | Ethylene Propylene Terpolymer Rubber (EPDM) |
| Fluid Type | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |