USA Sealing
Prodotto No:
ZUSA-HT-6833
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
Polyester Braid & Steel Wire Rei
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Pressure | 50 PSI (3 bar) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 60°C |
| Inner Diameter | 2.000" (50.80mm) |
| Color | Clear |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Outer Diameter | 2.590" (65.79mm) |
| Series | - |
| Length | 25.0' (7.6m) |
| Mfr | USA Sealing |
| Features | Food Safe, Polyester Braid & Steel Wire Reinforced |
| Wall Thickness | 0.297" (7.54mm) |
| Package | Bulk |