ZUSAH1.2X40
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1.2X40
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1.2mm Wide 40mm
In magazzino : 2
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.575" (40.00mm)
Width / Cross Section 0.047" (1.20mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.669" (42.40mm)