ZUSAH1.2X5
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1.2X5
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1.2mm Wide 5mm I
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.197" (5.00mm)
Width / Cross Section 0.047" (1.20mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.291" (7.40mm)