ZUSAH1.2X6
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1.2X6
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1.2mm Wide 6mm I
In magazzino : 1
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.236" (6.00mm)
Width / Cross Section 0.047" (1.20mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.331" (8.40mm)