ZUSAH1.2X9
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1.2X9
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1.2mm Wide 9mm I
In magazzino : 16
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.354" (9.00mm)
Width / Cross Section 0.047" (1.20mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.449" (11.40mm)