ZUSAH1.3X11
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1.3X11
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1.3mm Wide 11mm
In magazzino : 39
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.433" (11.00mm)
Width / Cross Section 0.051" (1.30mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.535" (13.60mm)