ZUSAH1.5X4.5
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1.5X4.5
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1.5mm Wide 4.5mm
In magazzino : 784
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.177" (4.50mm)
Width / Cross Section 0.059" (1.50mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.295" (7.50mm)