ZUSAH1.5X46
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1.5X46
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1.5mm Wide 46mm
In magazzino : 4
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.811" (46.00mm)
Width / Cross Section 0.059" (1.50mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.929" (49.00mm)