ZUSAH1.5X47
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1.5X47
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1.5mm Wide 47mm
In magazzino : 1
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.850" (47.00mm)
Width / Cross Section 0.059" (1.50mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.969" (50.00mm)