ZUSAH1.8X13.2
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1.8X13.2
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1.8mm Wide x 13.
In magazzino : 67
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.520" (13.21mm)
Width / Cross Section 0.071" (1.80mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.661" (16.80mm)