ZUSAH1.8X14
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1.8X14
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1.8mm Wide x 14m
In magazzino : 15
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.551" (14.00mm)
Width / Cross Section 0.071" (1.80mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.693" (17.60mm) 11/16"