ZUSAH1.8X17
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1.8X17
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1.8mm Wide x 17m
In magazzino : 1
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.669" (17.00mm)
Width / Cross Section 0.071" (1.80mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.811" (20.60mm)