ZUSAH1.8X2.24
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1.8X2.24
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1.8mm Wide x 2.2
In magazzino : 213
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.088" (2.24mm)
Width / Cross Section 0.071" (1.80mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.230" (5.84mm)