ZUSAH1.8X2.5
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1.8X2.5
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1.8mm Wide x 2.5
In magazzino : 265
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.098" (2.50mm)
Width / Cross Section 0.071" (1.80mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.240" (6.10mm)