ZUSAH1.8X2.8
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1.8X2.8
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1.8mm Wide x 2.8
In magazzino : 2
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.110" (2.79mm)
Width / Cross Section 0.071" (1.80mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.252" (6.40mm)