ZUSAH1.8X3.55
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1.8X3.55
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1.8mm Wide x 3.5
In magazzino : 181
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.140" (3.56mm)
Width / Cross Section 0.071" (1.80mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.281" (7.15mm)