ZUSAH1.8X3.75
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1.8X3.75
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1.8mm Wide x 3.7
In magazzino : 78
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.148" (3.76mm)
Width / Cross Section 0.071" (1.80mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.289" (7.35mm)