ZUSAH1.8X4
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1.8X4
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1.8mm Wide x 4mm
In magazzino : 62
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.157" (4.00mm)
Width / Cross Section 0.071" (1.80mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.299" (7.60mm)