ZUSAH1.8X4.87
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1.8X4.87
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1.8mm Wide x 4.8
In magazzino : 167
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.192" (4.88mm)
Width / Cross Section 0.071" (1.80mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.333" (8.47mm)