ZUSAH1.8X6.7
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1.8X6.7
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1.8mm Wide 6.7mm
In magazzino : 14
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.264" (6.71mm)
Width / Cross Section 0.071" (1.80mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.406" (10.30mm)