ZUSAH1.8X7.5
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1.8X7.5
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1.8mm Wide 7.5mm
In magazzino : 3
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.295" (7.50mm)
Width / Cross Section 0.071" (1.80mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.437" (11.10mm)