ZUSAH1.8X9.5
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1.8X9.5
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1.8mm Wide 9.5mm
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.374" (9.50mm)
Width / Cross Section 0.071" (1.80mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.516" (13.10mm)