ZUSAH1.9X2.6
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1.9X2.6
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1.9mm Wide 2.6mm
In magazzino : 7
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.102" (2.60mm)
Width / Cross Section 0.075" (1.90mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.252" (6.40mm)