ZUSAH1.9X3.8
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1.9X3.8
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1.9mm Wide 3.8mm
In magazzino : 8
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.150" (3.81mm)
Width / Cross Section 0.075" (1.90mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.299" (7.60mm)