ZUSAH1.9X4.9
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1.9X4.9
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1.9mm Wide 4.9mm
In magazzino : 5
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.193" (4.90mm)
Width / Cross Section 0.075" (1.90mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.343" (8.70mm)