ZUSAH1.9X5.7
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1.9X5.7
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1.9mm Wide 5.7mm
In magazzino : 12
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.224" (5.69mm)
Width / Cross Section 0.075" (1.90mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.374" (9.50mm)