ZUSAH1X21
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1X21
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1mm Wide 21mm ID
In magazzino : 111
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.827" (21.00mm)
Width / Cross Section 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.906" (23.00mm)