ZUSAH1X26
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1X26
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1mm Wide 26mm ID
In magazzino : 331
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.024" (26.00mm)
Width / Cross Section 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.102" (28.00mm)