ZUSAH1X27
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1X27
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1mm Wide 27mm ID
In magazzino : 14
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.063" (27.00mm)
Width / Cross Section 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.142" (29.00mm)