ZUSAH1X27.5
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH1X27.5
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 1mm Wide 27.5mm
In magazzino : 9
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.083" (27.50mm)
Width / Cross Section 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.161" (29.50mm)